Wedstrijdschema jeugd

 WEDSTRIJDEN VOORJAAR  2018                                                     ROOD IS EEN WIJZIGING

—————————————————————————————————————————————–

DINSDAG 15 MEI

00.00    MUNTENDAM JO15-1                     – NWWC JO15-1                    VERPLAATST NA 2 JUNI

DONDERDAG 17 MEI

18.45    NWWC JO13-1                                 – HARKSTEDE JO13-2 INHAAL      NIEUWOLDA  3-3

ZATERDAG 19 MEI

10.30    NWWC JO7-1  SPEELT 3 WEDSTRIJDEN BIJ BATO TE WINSCHOTEN

10.00    NWWC JO7-2  SPEELT 3 WEDSTRIJDEN BIJ ZNC TE ZUIDBROEK

09.00    NWWC JO7-3  SPEELT 3 WEDSTRIJDEN BIJ VV GIETEN VERPLAATST NA 26 MEI

09.00    NWWC JO8-1                                   – ASVB/WEDDE JO8-1                    NIEUWOLDA

08.45    HOOGEZAND JO9-2                        – NWWC JO9-1                                HOOGEZAND

12.00    BELLINGWOLDE JO9-1                  – NWWC JO9-2                                BELLINGWOLDE 5-7

10.30    NWWC JO11-1                                 – STADSPARK JO11-4(BEKER)  WAGENBORGEN 10-0

09.30    NWWC JO11-2                                 – BTC JO11-3                                   WOLDENDORP  3 – 4

10.30    LYCURGUS JO13-5                         – NWWC JO13-1                              GRONINGEN  1 – 4

10.30    NWWC JO13-2                                 – MEEDEN JO13-1                           NIEUWOLDA   0 -8

10.30    NWWC JO15-1                                 – ZUIDLAREN JO15-5                      WOLDENDORP  8 – 0

13.00    NWWC JO15-2                                 – HOOGEZAND JO15-4                   WAGENBORGEN 0-4

DINSDAG 22 MEI

19.00    WESTERLEE JO13-1                      – NWWC JO13-2 (INHAAL)              WESTERLEE   9 – 1

DONDERDAG 24 MEI

18.30    KROONPOLDER JO9-1                  – NWWC JO9-2  (INHAAL)               NIEUWESCHANS

18.30    ZNC JO11-1                                     – NWWC JO11-1                               ZUIDBROEK

19.00    NWWC JO15-2                                 – DVC JO15-5   (INHAAL)                WOLDENDORP

ZATERDAG 26 MEI

09.00    NWWC JO7-3  SPEELT 3 WEDSTRIJDEN BIJ VV GIETEN TE GIETEN

09.00    NWWC JO9-2                                  – NOORDSTER JO9-1                       WOLDENDORP

00.00    ZNC JO11-1                                     – NWWC JO11-1                VERPLAATST NA 24 MEI

09.00    ASVB/WEDDE JO11-3                    – NWWC JO11-2                                BLIJHAM

10.00    NWWC JO13-1                                 – HOLWIERDE JO13-1                     WAGENBORGEN

09.00    NOORDSTER 13-2                           – NWWC JO13-2                               OUDE PEKELA

10.30    ANNEN JO15-3                                – NWWC JO15-1                                ANNEN

10.30    VVS JO15-1                                      – NWWC JO15-2                                OOSTWOLD

00.00    FARMSUM/WEO JO17-1                 – DE FIVEL JO17-1        VERPLAATST NA 9 JUNI

DONDERDAG 31 MEI

18.30    NWWC JO11-1                                 – SCHEEMDA JO11-1(INHAAL)       WAGENBORGEN

ZATERDAG 2 JUNI

09.00    NWWC JO8-1                                   – BTC JO8-1 (INHAAL)                      WAGENBORGEN

12.00    VEENDAM 1894 JO9-3                    – NWWC JO9-1 (INHAAL)                 VEENDAM

00.00    KROONPOLDER JO9-1                   – NWWC JO9-2  (INH) VERPLAATST NA 24 MEI

10.45    DVC JO11-2                                      – NWWC JO11-1 (INHAAL)               APPINGEDAM

12.00    MUNTENDAM JO15-1                      – NWWC JO15-1 (INHAAL)               MUNTENDAM

10.30    NOORDPOOL JO15-3                      – NWWC JO15-2 (INHAAL)               UITHUIZEN

10.30    KRC/ZEC JO17-1                             – FARMSUM/WEO JO17-1  (INH)      ZANDEWEER

ZATERDAG 9 JUNI

00.00    JO7-3    TOERNOOI BIJ SC SCHEEMDA

10.30    FARMSUM/WEO JO17-1                   – DE FIVEL JO17-1                            FARMSUM

ZATERDAG 16 JUNI

12.00    JO7-1    TOERNOOI BIJ MOVV

12.00    JO7-2    TOERNOOI BIJ MOVV

12.00    JO7-3    TOERNOOI BIJ MOVV

00.00    JO8-1    TOERNOOI BIJ MOVV

00.00    JO9-1    TOERNOOI BIJ MOVV

00.00    JO9-2    TOERNOOI BIJ MOVV

00.00    JO11-1  TOERNOOI BIJ MOVV

00.00    JO11-2  TOERNOOI BIJ MOVV

00.00    JO13-1  TOERNOOI BIJ MOVV

00.00    JO13-2  TOERNOOI BIJ MOVV

00.00    JO15-1  TOERNOOI BIJ MOVV

00.00    JO15-2  TOERNOOI BIJ MOVV

     


 

                   

 

                 

                                                                     



Comments are closed.