Wedstrijdschema WEO 1, 2 en 35+

 

COMPETITIE WEDSTRIJDEN SEIZOEN 2017/2018

_________________________________________________________________________________  

Zondag    4 februari

14.00    DWZ 1                                         – WEO 1 (INHAAL)                   ZUIDWENDING AFGELAST

Zondag  11 februari

14.00    DRIEBORG 1                              – WEO 1                                    DRIEBORG AFGELAST

10.00    WEO 2                                        – WEDDE 4                                WOLDENDORP AFGELAST

Zondag  18 februari

14.00    WEO 1                                        – THOS 1                                   WOLDENDORP     1 – 3

10.00    OLDAMSTER BOYS 2               – WEO 2                                    NW SCHEEMDAAFGELAST

Zondag 25 februari

14.00    WEO 1                                        – FARMSUM 1(INHAAL)          WOLDENDORP AFGELAST

10.00    WEO 2                                        – DWZ 3     (INHAAL)               WOLDENDORP AFGELAST

Zondag  4 maart

14.00    WEO 1                                        – BAREVELD 1      (INHAAL)    WOLDENDORPAFGELAST

10.00    ALTEVEER 2                              – WEO 2        ( INHAAL)            ALTEVEER AFGELAST 

Zondag 11 maart

14.00    MEEDEN 1                                  – WEO 1                                    MEEDEN             1 – 3

10.00    WEO 2                                         – MEEDEN 3                             WOLDENDORP   2 – 2

Zondag 18 maart

14.00    WEO 1                                         – WEDDE 1                               WOLDENDORP  0 – 4

10.00    THOS 2                                       – WEO 2                                    BEERTA  AFGELAST

Zondag 25 maart

14.30    BNC 1                                          – WEO 1                                    FINSTERWOLDE  4 – 1

10.00    WESTERWOLDE 3                     – WEO 2                                    VLAGTWEDDE     1 – 0

Zondag  1 april

14.00     DRIEBORG 1                              – WEO 1     (INHAAL)               DRIEBORG        5 – 2              

Zondag  8 april

14.00    WEO 1                                          – VEELERVEEN 1                    WOLDENDORP  0 – 1

10.00    WEO 2                                          – BATO 3                                  WOLDENDORP   1 – 3

Donderdag 12 april

18.30    WEO 1                                          – BNC 1     (INHAAL)               WOLDENDORP   0 – 1

18.30    WEO 2                                          – WEDDE 4   (INHAAL)           WOLDENDORP   2 – 3

Zondag 15 april

14.00    NIEUWESCHANS 1                     – WEO 1                                   NIEUWESCHANS 3 – 2

10.00    NOORDSTER 4                           – WEO 2                                   OUDE PEKELA  3 – 1

Zondag 22 april

14.00    BAREVELD 1                               – WEO 1                                   BAREVELD     3 – 2

10.00    WEO 2                                          – ALTEVEER 2                        WOLDENDORP AFGELAST

Donderdag  26 april

19.00    DWZ 1                                          – WEO 1 (INHAAL)                  ZUIDWENDING  4 – 1

19.00    WEO 2                                          – THOS 2  (INHAAL)               WOLDENDORP  2 – 0        

Zondag 29 april

14.00    OLDAMSTER BOYS 1                 – WEO 1    (INHAAL)               NIEUW SCHEEMDA 2 – 1

10.00    BAREVELD 3                               – WEO 2     (INHAAL)              BAREVELD   0 – 2

Donderdag 3 mei

19.15    WEO 1                                          – FARMSUM 1 (INHAAL)       WOLDENDORP  0 – 2

19.00    OLDAMSTER BOYS 2                 – WEO 2   (INHAAL)          NW SCHEEMDA 5 – 2                    

Zondag  6 mei

14.00    THOS 1                                         – WEO 1     (INHAAL)            BEERTA      3 – 4

10.00    WEO 2                                          –  WES. WOLDE 3 (INHAAL) WOLDENDORP 1 – 1

Woensdag 9 mei

19.30    WEO 35 + TOERNOOI  BIJ VV NIEUWOLDA

Donderdag 10 mei

14.00    WEO 1                                          – BAREVELD 1  (INHAAL)      WOLDENDORP  1 – 3

Zondag 13 mei

14.00    WEO 1                                           – DWZ 1                                   WOLDENDORP  1 – 3

10.00    DRIEBORG 2                                – WEO 2                                   DRIEBORG   5 – 0

Donderdag 17 mei

19.00    WEO 2                                          – DWZ 3  (INHAAL)                  WOLDENDORP  2 – 1

Zondag 20 mei

14.00    WEO 1                                           – OLDAMSTER BOYS 1          WOLDENDORP  7 – 0

10.00    WEO 2                                           – BAREVELD 3                        WOLDENDORP  6 – 0

Donderdag 24 mei                                      

19.00    THOS 2                                         – WEO 2 (INHAAL)                   BEERTA

Zondag 27 mei

14.00    FARMSUM 1                                 – WEO 1                                   FARMSUM

10.00    DWZ 3                                           – WEO 2                                   ZUIDWENDING

Vrijdag 1 juni

19.30   WEO 35+  TOERNOOI BIJ VV WAGENBORGER BOYS

Zondag 3 juni  

10.00    ALTEVEER 2                                 – WEO 2    (INHAAL)               ALTEVEER   

Zondag 10 juni

10.00    WEO 2                                           – ALTEVEER 2  (INHAAL)       WOLDENDORP

Vrijdag 22 juni 

19.30    WEO 35+  TOERNOOI BIJ VV WEO

 



Comments are closed.