Wedstrijdschema jeugd

09.00WEDSTRIJDEN 2019                                          ROOD IS EEN WIJZIGING  


————————————————————————————————————————————————————————-  B = BEKER    

ZATERDAG 9 FEBRUARI 2019

09.00    NWWC JO 8                      – NOORDPOOL JO 8-2        4 – 6

09.00    NWWC JO 9                      – SGV JO 9-2                         2 – 11

10.00    NWWC JO 10-2                – VEELERVEEN JO 10         19 – 0

10.00    NWWC JO 11                   – NOORDPOOL JO 11-2       4 – 14

11.00    NWWC JO 13                   – STEO JO 13               VERPLAATST NA 23 -2

09.30    NWWC MO 13                 – MOVV MO 13                    3 – 1

11.00    NWWC JO 15                   – HS’88 JO 15                        AFGELAST

11.00    NWWC JO 17                   – WILDERVANK JO 17 VERPLAATST NA 2-3

13.00    FARMSUM/WEO JO 19   – DVC JO 19-2                       1 – 9

ZATERDAG 16 FEBRUARI 2019

09.15   DWZ JO 9                           – NWWC JO 9                       4 – 2

09.00   WILDERVANK JO 10-3     – NWWC JO 10-2                 13 – 1

09.00   HOLWIERDE JO 13            – NWWC JO 13                    3 – 0

10.00   NWWC MO 13                     – STEO MO 13                     0 – 1

00.00   GIETEN JO 15                      – NWWC JO 15         VERPLAATST NA  2-3

14.00   BELLINGWOLDE JO 17     – NWWC JO 17                    1 – 5

00.00   ZUIDLAREN JO 19              – FARMSUM/WEO    VERPLAATST NA 30-3

ZATERDAG 23 FEBRUARI 2019

10.00   NWWC JO 10-1                  – STADKANAAL JO10 VERPLAATST NA 27-4

10.00   NWWC JO 13                        – STEO JO 13                      WAGENBORGEN

ZATERDAG 2 MAART 2019

10.00 B  NWWC JO10-1                     – BE QUICK 1887 JO 10  WAGENBORGEN 

12.00   VEENDAM 1894 JO 11-2      – NWWC JO 11                  VEENDAM

09.00   GIETEN JO 15                         – NWWC JO 15                 GIETEN

10.30   NWWC JO 17                          – WILDERVANK JO 17    WOLDENDORP

ZATERDAG 9 MAART 2019

09.00   NWWC JO 7-1 SPEELT 3 WEDSTRIJDEN BIJ NWWC IN WOLDENDORP

09.00   NWWC JO 7-2 SPEELT 3 WEDSTRIJDEN BIJ KROONPOLDER IN DRIEBORG

09.00   NWWC JO 8                        – VVS JO 8                            WOLDENDORP

09.00   NWWC JO 9                        – BELLINGWOLDE JO 9     WAGENBORGEN

09.00   NWWC JO 10-1                   – WILDERVANK JO 10       WAGENBORGEN

10.00   NWWC JO 10-2                   – OLDAMBT JO 10               WOLDENDORP

10.00   NWWC JO 11                       – FARMSUM JO 11              WAGENBORGEN

10.00   NWWC JO 13                       – SGV JO 13                           NIEUWOLDA

11.00   NWWC MO 13                     – WVV MO 13                       NIEUWOLDA

11.00   NWWC JO 15                        – VVS JO 15                          WOLDENDORP

09.00   SGV JO 17                              – NWWC JO 17                     SCHILDWOLDE

10.30   FARMSUM/WEO JO 19        – T’HOGELAND JO 19         FARMSUM

ZATERDAG 16 MAART 2019

08.30   NWWC JO 7-1 SPEELT 3 WEDSTRIJDEN IN EN TEGEN WILDERVANK

10.00   NWWC JO 7-2 SPEELT 3 WEDSTRIJDEN  BIJ ASVB/WEDDE IN WEDDE

10.45   DVC JO 8-2                               – NWWC JO 8                    APPINGEDAM

09.00   HSC JO 9                                   – NWWC JO 9                    SAPPEMEER

10.30  DE HERACLIDEN JO 10          – NWWC JO 10-1     UITHUIZERMEEDEN

09.00   DVC JO 10-2                             – NWWC JO 10-2               APPINGEDAM

10.00   NWWC JO 11                           – HOLWIERDE JO 11       WOLDENDORP

10.00   NWWC JO 13                           – MOVV JO 13                    NIEUWOLDA

08.30   HFC’15 MO 13                         – NWWC MO 13                 HOOGKERK

10.30   NWWC JO 15                           – ZVC’14 JO 15-2             WAGENBORGEN

10.30   NWWC JO 17                           – OMLANDIA JO 17-3     WOLDENDORP

11.00   FARMSUM/WEO JO 19          – VELOCITAS 1897 JO 19 WOLDENDORP

ZATERDAG 23 MAART 2019

09.00   NWWC JO 7-1 SPEELT 3 WEDSTRIJDEN  IN EN TEGEN VALTHERMOND

09.00   NWWC JO 7-2 SPEELT 3 WEDSTRIJDEN  BIJ NWWC IN WAGENBORGEN

09.00   NWWC JO 8                        – OLDAMBT JO 8-2              NIEUWOLDA

09.00   NWWC JO 9                        – GEO JO 9                            WAGENBORGEN

09.00   NWWC JO 10-1                  – NEC JO 10                           WOLDENDORP

10.00   GRONINGER BOYS JO 11 –  NWWC JO 11                     GRONINGEN

10.00   FARMSUM JO 13                 – NWWC JO 13                     FARMSUM

09.00   BEDUM MO 13                    – NWWC MO 13                   BEDUM

09.00   SGV JO 15-2                          – NWWC JO 15                      SCHILDWOLDE

09.00   SJS JO 17-2                            – NWWC JO 17                      STADSKANAAL

14.30   OOSTERPARKERS JO 19    – FARMSUM/WEO JO 19      GRONINGEN

ZATERDAG 30 MAART 2019

10.15   NWWC JO7-1 SPEELT 3 WEDSTRIJDEN IN EN TEGEN ZUIDLAREN

09.00   NWWC JO 7-2 SPEELT 3 WEDSTRIJDEN BIJ NOORDPOOL UFC IN UITHUIZEN

10.45   DVC  JO 10-1                         – NWWC JO 10-1            APPINGEDAM        

10.00   NWWC JO 10-2                     – BTC JO 10-2                     WAGENBORGEN

09.00   WINSUM MO 13                   – NWWC MO 13                WINSUM

16.35   ZUIDLAREN JO 19               -FARMSUM/WEO JO19    ZUIDLAREN

ZATERDAG 6 APRIL 2019

09.00   NOORDPOOL JO 8               – NWWC JO 8                      UITHUIZEN

11.00   SGV JO 9-2                             – NWWC JO 9                      SCHILDWOLDE

10.30   STADSKANAAL JO 10         – NWWC JO 10-1                 STADSKANAAL

10.00   BTC JO 10-2                           – NWWC JO 10-2                 BEERTA

11.00   NOORDPOOL JO 11-2          – NWWC JO 11                     UITHUIZEN

10.30   STEO JO 13                            – NWWC JO 13                     STEDUM

10.00   NWWC MO 13                      – WINSUM MO 13                WOLDENDORP

08.45   HS’88 JO 15-3                        – NWWC JO 15                      HOOGEZAND

12.45   WILDERVANK JO 17-3        – NWWC JO 17                      WILDERVANK

12.30   DVC JO 19-2                           – FARMSUM/WEO JO 19     APPINGEDAM

ZATERDAG 13 APRIL 2019

09.00   NWWC JO 9                            – DWZ JO 9                      WAGENBORGEN

09.00   NWWC JO 10-1                       – DVC JO 10                      NIEUWOLDA

09.00   NWWC JO 10-2                       – POOLSTER JO 10         WOLDENDORP

10.00   NWWC JO 11                           – VEENDAM 1894 JO 11WAGENBORGEN

10.00   NWWC JO 13                           – HOLWIERDE JO 13      WOLDENDORP

10.00   NWWC JO 15                           – GIETEN JO 15-3             NIEUWOLDA

11.30   NWWC JO 17                           – BELLINGWOLDE JO 17 NIEUWOLDA

10.30   FARMSUM/WEO JO 19          – ZUIDLAREN JO 19-3      FARMSUM

 ZATERDAG 20 APRIL 2019

ZATERDAG  27 APRIL 2019

10.00   NWWC JO 10-1                         = STADSKANAAL JO 10  NIEUWOLDA

ZATERDAG   4 MEI 2019

09.00   VVS JO 8                                – NWWC JO 8                      OOSTWOLD

09.00   BELLINGWOLDE JO9         – NWWC JO 9                     BELLINGWOLDE

10.30   WILDERVANK JO 10           – NWWC JO 10-1               WILDERVANK

10.00   VEELERVEEN JO 10            – NWWC JO 10-2                VEELERVEEN

09.00   FARMSUM JO 11                  – NWWC JO 11                   FARMSUM

12.25   SGV JO 13                              – NWWC JO 13                    SCHILDWOLDE

10.45   MOVV MO 13                        – NWWC MO 13                 MIDWOLDA

10.35   VVS JO 15                               – NWWC JO 15                   OOSTWOLD

10.30   NWWC JO 17                         – SGV JO 17                         WOLDENDORP

10.30   T’HOGELAND JO 19             – FARMSUM/WEO JO 19   WARFFUM

ZATERDAG 11 MEI 2019

09.00   NWWC JO 8                            – DVC JO 8-2                     WAGENBORGEN

09.00   NWWC JO 9                            – HSC JO 9-2                      NIEUWOLDA

10.00   NWWC JO 10-1                      – DE HERACLIDEN JO 10 NIEUWOLDA

10.00   NWWC JO 10-2                      – WILDERVANK JO 10-3 WAGENBORGEN

09.00   HOLWIERDE JO 11               – NWWC JO 11                  HOLWIERDE

09.30   MOVV JO 13                           – NWWC JO 13                   MIDWOLDA

10.30   STEO MO 13                           – NWWC MO 13                 STEDUM

09.00   ZVC’14 JO 15-2                       – NWWC JO 15                  GIETERVEEN

12.30   OMLANDIA JO 17-3              – NWWC JO 17                  TEN BOER

15.00   VELOCITAS 1897 JO19-2     – FARMSUM/WEO JO19   GRONINGEN

ZATERDAG 18 MEI 2019

09.00   OLDAMBT JO 8-2                  – NWWC JO 8                     SCHEEMDA

09.00   GEO JO 9                                – NWWC JO 9                    GARMERWOLDE

10.00   NEC JO 10                               – NWWC JO 10-1              DELFZIJL

10.15   OLDAMBT JO 10                   – NWWC JO 10-2               WESTERLEE

09.00   NWWC JO 11                         – GRON. BOYS                   WOLDENDORP

10.00   NWWC JO 13                         – FARMSUM JO 13            WOLDENDORP

08.45   WVV MO 13                           – NWWC MO 13                WINSCHOTEN

10.30   NWWC JO 15                         – SGV JO 15                        NIEUWOLDA

10.30   NWWC JO 17                         – SJS JO 17-2                      WAGENBORGEN

11.30   FARMSUM/WEO JO 19        – OOSTERPARKERS JO19 WOLDENDORP

ZATERDAG 25 MEI 2019

 09.00   NWWC JO 10-2                      – DVC JO 10-2                   WAGENBORGEN

10.00   NWWC MO 13                        – HFC’15 MO 13               WOLDENDORP

ZATERDAG 1 JUNI 2019

10.00   POOLSTER JO 10                      – NWWC JO 10-2              SPIJK

            

 


                   

 

                 

                                                                     



Comments are closed.