Wedstrijdschema jeugd

WEDSTRIJDEN NAJAAR 2018                                          ROOD IS EEN WIJZIGING


BEKERWEDSTRIJDEN NWWC JEUGD

———————————————————————————————————————————————————————————————-

ZATERDAG 1 SEPTEMBER 2018

09.00   NWWC JO8                    – NOORDPOOL JO8          WAGENBORGEN 

09.00   NWWC JO9                    – HEILIGERLEE JO9          NIEUWOLDA

10.30   NWWC JO10-1               – SC LOPPERSUM JO10   NIEUWOLDA

10.30   NWWC JO10-2               – HERACLIDEN JO10        WAGENBORGEN

09.30   NWWC JO11                  – SJO KROONPOLDER     WOLDENDORP

11.45   NEC JO12                      – NWWC JO12                    DELFZIJL

09.00   HOLWIERDE JO13        – NWWC JO13                    HOLWIERDE

09.00   STEO JO15                    – NWWC JO15                    STEDUM

10.30   NWWC JO17                  – PEKELA 2000 JO17         WOLDENDORP

ZATERDAG 8 SEPTEMBER 2018

09.00   DVC JO8                         – NWWC JO8                      APPINGEDAM

09.00   SJO OLDAMBT JO9       – NWWC JO9                      WESTERLEE

10.30   DE FIVEL JO10              – NWWC JO10-1                  ZEERIJP

10.00   NEC JO10                       – NWWC JO10-2                 DELFZIJL

10.15   ASVB/WEDDE JO11      – NWWC JO11                     BLIJHAM

10.00   NWWC JO12                  – DVC JO12                         WAGENBORGEN

10.00   NWWC JO13                  – FARMSUM JO13               NIEUWOLDA

10.30   NWWC JO15                  – ASVB/WEDDE JO15         WOLDENDORP

13.00   MOVV JO17                   – NWWC JO17                      MIDWOLDA

ZATERDAG 15 SEPTEMBER 2018

10.30   MIDDELSTUM JO8         – NWWC JO8                       MIDDELSTUM

10.15   MOVV JO9                      – NWWC JO9                       MIDWOLDA

09.00   NWWC JO10-1               – HERACLIDEN JO10          NIEUWOLDA

09.00   NWWC JO10-2               – DVC JO10                          WAGENBORGEN

09.00   VVS JO11                       – NWWC JO11                     OOSTWOLD

10.30   POOLSTER JO12           – NWWC JO12                     SPIJK  

10.30   KRC/ZEC JO13               – NWWC JO13                     ZANDEWEER

09.00   NWWC JO15                   – BELLINGWOLDE JO15    WOLDENDORP

10.30   NWWC JO17                   – BATO JO17                       WOLDENDORP

COMPETITIEWEDSTRIJDEN NAJAAR 2018

ZATERDAG 22 SEPTEMBER 2018

09.00   NWWC JO7-1 SPELEN 3 WEDSTRIJDEN BIJ NWWC IN 

09.00   NWWC JO7-2 SPELEN 3 WEDSTRIJDEN BIJ ZNC IN ZUIDBROEK

09.00   VEENDAM 1894 JO8               – NWWC JO8                      VEENDAM

09.00   NWWC JO9                              – ZNC JO9

09.00   NWWC JO10-1                         – KROONPOLDER JO10

09.00   NWWC JO10-2                         – OLDAMBT JO10

12.10   NWWC JO11                            – LOPPERSUM JO11

11.15   WVV JO12                                – NWWC JO12                     WINSCHOTEN

10.30   OMLANDIA/GEO JO13            – NWWC JO13                     TEN BOER

11.00   ASVB/WEDDE JO15                – NWWC JO15                     BLIJHAM

10.30   NWWC JO17                            – HSC JO17     

ZATERDAG 29 SEPTEMBER 2018

10.00   NWWC JO7-1 SPELEN 3 WEDSTRIJDEN BIJ NEC DELFZIJL

09.00   NWWC JO7-2 SPELEN 3 WEDSTRIJDEN BIJ NWWC IN

09.00   NWWC JO8                              – ASVB/WEDDE JO8

09.00   OLDAMBT JO9                         – NWWC JO9                       WESTERLEE

10.30   STADSKANAAL JO10              – NWWC JO10-1                  STADSKANAAL

09.00   MOVV JO10                             – NWWC JO10-2                   MIDWOLDA

10.30   HERACLIDEN JO11                 – NWWC JO11                     UITHUIZERMEEDEN

10.00   NWWC JO12                            – DVC JO12

10.00   NWWC JO13                            – FARMSUM JO13

10.30   NWWC JO15                            – VVS JO15

12.30   WVV JO17                                – NWWC JO17                      WINSCHOTEN

ZATERDAG 6 OKTOBER 2018

09.00   NWWC JO7-1 SPELEN 3 WEDSTRIJDEN BIJ OMLANDIA IN TEN BOER

09.00   NWWC JO7-2 SPELEN 3 WEDSTRIJDEN BIJ VV HOOGEZAND IN HOOGEZAND

09.15   BATO JO8                                 – NWWC JO8                         WINSCHOTEN

09.00   NWWC JO9                               – NOORDSTER JO9    

09.00   NWWC JO10-1                          – BTC JO10-1

09.00   NWWC JO10-2                          – BTC JO10-2

12.10   NWWC JO11                             – MEEDHUIZEN JO11

10.30   POOLSTER JO12                     – NWWC JO12                        SPIJK

11.00   SGV JO13                                 – NWWC JO13                        SCHILDWOLDE

11.00   MOVV JO15                              – NWWC JO15                        MIDWOLDA

10.30   NWWC JO17                             – NEC JO17

ZATERDAG 13 OKTOBER 2018

 


INDELING JEUGDLEDEN  SEIZOEN 2018/2019

NWWC JO 7-1  2012  4 TAL

JAIMY JAKOBS            VV. WEO

MATTHIJN LENTING    VV. WEO

KOEN LANDMAN         VV.  WEO

DILANO BEEKHUIS     VV. WEO

MILAN ROODBOL        VV. WEO

ELIN HAVIK                  VV. WEO

SEM HOOGSTRATEN  VV. WEO

JESSE LUDEMA           VV. WEO

LEIDERS: ERIC HOOGSTRATEN

                 ALEXANDER JACOBS

 

NWWC JO 7-2  2012  4 TAL

BERT-JAN GRASHUIS     VV. WAGENBORGER BOYS

DANIEL BRONDA             VV. WAGENBORGER BOYS

DAGMAR HAAKSMA        VV. WAGENBORGER BOYS

BART SLAGTER               VV. WAGENBORGER BOYS

SEM STUUT                      VV. WAGENBORGER BOYS

LARS LEVINGA                 VV. WAGENBORGER BOYS

THOMAS STOUTMEIJER VV. WAGENBORGER BOYS

LEIDER: MONIQUE KOOPS

 

NWWC JO 8-1  2011  6 TAL

BEN BELTMAN                     VV. WAGENBORGER BOYS

XANDER DORENBOS          VV. WEO

KARSTEN DE VRIES            VV. WAGENBORGER BOYS

BRAM PIJNACKER               VV. WEO

LIAM BELTMAN                   VV. WAGENBORGER BOYS

FINN ZANDVOORT             VV. WAGENBORGER BOYS

JOEY TUIN                          VV. WAGENBORGER BOYS

NIEK SMIT                           VV. WAGENBORGER BOYS

RUBEN BRONS                   VV. WAGENBORGER BOYS

JESSE LÜKEN                     VV. WAGENBORGER BOYS

LEIDER: WILFRED LÜKEN

 

NWWC JO 9-1   2010   6 TAL

THIJS BULT                      VV. WAGENBORGER BOYS

KOEN KOK                        VV. NIEUWOLDA

MERIJN KOK                     VV. NIEUWOLDA

STAN HILBRINK                VV. WAGENBORGER BOYS

TIJMEN ALKEMA               VV. WAGENBORGER BOYS

RUNE SCHRIKKER           VV. WAGENBORGER BOYS

ISIS V/D MOLEN               VV, WAGENBORGER BOYS

SEM VEGTER                   VV. WAGENBORGER BOYS

LEIDER: JONATHAN V/ MOLEN

KARINA VEGTER

               TINKA DE VRIES

 

NWWC JO 10-1   2009  6 TAL

DESLIN KNAPPER            VV. WAGENBORGER BOYS

INDY BELTMAN                 VV. WAGENBORGER BOYS

STAN HEIKENS                 VV. NIEUWOLDA

LARS V/D LINDE                VV. NIEUWOLDA

IVAR VRIJ                           VV. WAGENBORGER BOYS

MARNIK AUSEMA              VV. WEO

STIJN SLAGTER                 VV. WAGENBORGER BOYS

LUKAS BERENDS               VV. WAGENBORGER BOYS

LEIDERS: DERK-JAN AUSEMA

                 GERALD SLAGTER

 

NWWC JO 10-2  2009  6 TAL

DAAN MENNINGA               VV. WEO

LIEKE VISSCHER                VV. WEO

SVEN EITENS                      VV. WAGENBORGER BOYS

MARK BOSKER                   VV. WAGENBORGER BOYS

WESLEY ELFERINK            VV. WEO

COLLIN BOUWMAN            VV. WEO

STIJN MASSIER                  VV. WAGENBORGER BOYS

IWAN KRANS                      VV. WAGENBORGER BOYS

LARS BOER                        VV. WAGENBORGER BOYS

LEIDER: BERT MASSIER

              SASKIA KRANS

 

NWWC JO 11-1      2008  8 TAL

EVA LANDMAN                     VV. WEO

YASMINE GEERTSEMA       VV. WAGENBORGER BOYS

RICK HILBRINK                     VV. WAGENBORGER BOYS

RUBEN ELZINGA                  VV. WEO

NICK GROENHAGEN           VV. WEO

NAVAJO RULLENS               VV. WEO

WESLEY DORENBOS           VV. WEO

SVEN HAAKSMA                   VV. WAGENBORGER BOYS

LEONA SANDERS                 VV. WEO

STAN MELLEMA                    VV. WAGENBORGER BOYS

GIJS HUIZING                        VV. WEO

GIJS HAAN                             VV. WAGENBORGER BOYS

LEIDER: MIKE HAAKSMA

 

NWWC JO 12-1  2007  8 TAL

DANNY BOS                                   VV. WAGENBORGER BOYS

LAURENS WAGT                           VV. WAGENBORGER BOYS

SVEN BOER                                   VV. WEO

THIJMEN KOK                                VV. NIEUWOLDA

MARIJN BOER                                VV. WAGENBORGER BOYS

DAAN VISSCHER                           VV. WEO

MELANIE BRONDA                        VV. WAGENBORGER BOYS

JAYDEN BRUGGEMAN                  VV. WAGENBORGER BOYS

JARNIK SLAGTER                          VV. WAGENBORGER BOYS

BRAM BRONS                                VV. WAGENBORGER BOYS

MARTIJN MEIJER                           VV. WAGENBORGER BOYS

LEIDERS: PATRICK KOK

                RONNIE BRUGGEMAN

 

NWWC JO 13-1    2006  11 TAL

MEREL STADHOUDER                  VV. WEO

MAAIKE MASSIER                          VV. WAGENBORGER BOYS

MEIKE HOUWERZIJL                     VV. WEO

PEER OTTEN                                  VV. NIEUWOLDA

NIEK OUDEKERK                            VV. NIEUWOLDA

DAMIAN WESTERHUIS                   VV. WEO

LEON KLIP                                       VV. WAGENBORGER BOYS

MARIJN MADERN                            VV. NIEUWOLDA

LISSANE KUIPER                             VV. NIEUWOLDA

JEREMY VERWEIJ                           VV. WEO

RUTGER KRANS                              VV. WAGENBORGER BOYS

NOAH FRANSEN                               VV. NIEUWOLDA

YANNICK IJPEMA                             VV. WAGENBORGER BOYS

THOMAS SCHRIKKEMA                   VV. WAGENBORGER BOYS

LEIDER:

 

NWWC JO 15-1   2004/2005   11 TAL

JORDY SANDERS                    VV. WEO

MATTHIJS SCHRIKKEMA         VV. WAGENBORGER BOYS 

JULIAN GODLIEB                     VV. WEO

WESLEY EITENS                      VV. WAGENBORGER BOYS

XANDER SNIJDER                    VV. NIEUWOLDA

XANDER BOER                         VV. WEO

TWAN HIEMSTRA                     VV. WAGENBORGER BOYS

NICK REGEER                           VV. NIEUWOLDA

LIESJA GROENHAGEN             VV. WEO

YVON PIT                                   VV. NIEUWOLDA

THIJS VISSCHER                       VV. WEO

EMIEL KUIPER                           VV. NIEUWOLDA

DAAN HUIZINGA                        VV. WAGENBORGER BOYS

ILJA CEPIZUBOVS                     VV. NIEUWOLDA

SUZANNE SPELDE                    VV. NIEUWOLDA

JUSTIN HONKOOP                    VV. NIEUWOLDA

LEIDER: HENK SPELDE

 

NWWC JO 17-1  2002/2003   11 TAL

VERA ALGRA                               VV. WEO

THOM BAKKER                            VV. WEO

JORIAN BOSKER                         VV. WEO

MAARTEN VAN BORSTELEN     VV. NIEUWOLDA

ROY JAGER                                 VV. WEO

JAN BONT                                    VV. NIEUWOLDA

JESSE KORHORN                       VV. WEO

JESSE GROENHAGEN                VV. WEO

BRAIN HEIJ                                   VV. NIEUWOLDA

THIJS DE VRIES                           VV. WAGENBORGER BOYS

LARS DALLINGA                          VV. WEO

BRENDAN HUIZINGA                   VV. WAGENBORGER BOYS

YOURI HONKOOP                        VV. NIEUWOLDA

JASMIJN OVEREEM                     VV. WEO

MARC OOSTERHUIS                    VV. WEO

SANDER KUIPER                          VV. NIEUWOLDA

TEIJE HOUWERZIJL                     VV. WEO

LARS BERENDS                            VV. WAGENBORGER BOYS

LEIDERS: HERMAN HUIZINGA

                 JAN BONT

                 LEO OVEREEM

 

 

 

                   

 

                 

                                                                     



Comments are closed.