Wedstrijdschema WEO 1, 2 en 35+

COMPETIEWEDSTRIJDEN SEIZOEN 2018/2019

ZONDAG 23 SEPTEMBER  10.00 SIDDEBUREN 3 – WEO 2         5 – 0

ZONDAG 30 SEPTEMBER  14.00 MEEDEN 1 – WEO 1        2 – 1

                                              10.00 WEO 2 – FROOMBOSCH 3      2 – 5

ZONDAG 7 OKTOBER  14.00 WEO 1 – FROOMBOSCH 1    5 – 1

                                       10.00 FVV 3 – WEO 2    2 – 2

ZONDAG 14 OKTOBER  14.00  FARMSUM 1 – WEO 1      3 – 1

                                         10.00  WEO 2 – HEILIGERLEE 5     0 – 4

ZONDAG 21 OKTOBER  14.00  WEO 1 – OLDAMSTER BOYS 1    3 – 2

ZONDAG 28 OKTOBER  14.00  THOS 1 – WEO 1    2 – 3

                                         10.00  WEO 2 – BATO 3    0 – 4

ZONDAG  4 NOVEMBER  14.00 WEO 1 – BNC 1    2 – 0

                                           09.30 KWIEK 4 – WEO 2      8 – 4

ZONDAG 11 NOVEMBER  10.00 NOORDSTER 4 – WEO 2   7 – 3

ZONDAG 18 NOVEMBER  14.00  DRIEBORG 1 – WEO 1     1 – 0

                                            10.00  WEO 2 – HARKSTEDE 3   1 – 2

ZONDAG 25 NOVEMBER  14.00  KLOOSTERBUREN 1 – WEO 1  0 – 9

                                            10.00  HEILIGERLEE 3 – WEO 2     2 – 1

ZONDAG  2 DECEMBER  14.00  WEO 1 – DWZ 1       3 – 3

                                           10.00  WEO 2 – ZNC 3        1 – 6

ZONDAG  9 DECEMBER  14.00  WOLTERSUM 1 – WEO 1   2 – 3

                                           10.00  BAREVELD 3 – WEO 2    5 – 0

ZONDAG 16 DECEMBER    WEO 1 – NIEUWESCHANS 1AFGELAST

ZONDAG 20 JANUARI   14.00  WARFFUM 1 – WEO 1  AFGELAST

ZONDAG 27 JANUARI  14.30  BNC 1 – WEO 1  AFGELAST

ZONDAG   3 FEBRUARI  14.00  WEO 1 – DRIEBORG 1AFGELAST

ZONDAG 10 FEBRUARI  10.00 WEO 2- SIDDEBUREN3 AFGELAST

ZONDAG 17 FEBRUARI  14.00  WEO 1 – MEEDEN 1       4 – 1

                                          09.30  FROOMBOSCH 3 – WEO 2   7 – 2

ZONDAG 24 FEBRUARI 14.00 WEO 1 – NIEUWESCHANS 1   3 – 5

ZONDAG 10 MAART  14.00  OLDAMSTER BOYS 1 – WEO 1  4 – 5

                                    10.00  WEO 2 – NOORDSTER 4      2 – 3

ZONDAG 17 MAART  14.00  WEO 1 – THOS 1    0 – 1

                                    10.00  HARKSTEDE 3 – WEO 2   3 – 1

ZONDAG 24 MAART  14.00  WEO 1 – WARFFUM 1   5 – 1

                                    10.00  WEO 2 – HEILIGERLEE 3  2 – 1

ZONDAG 31 MAART  14.30 BNC 1 – WEO 1  4 – 0 

ZONDAG  7 APRIL  14.00  NIEUWESCHANS 1 – WEO 1  2 – 0

                                 10.00  ZNC 3 – WEO 2   5 – 0

ZONDAG 14 APRIL  14.00  WEO 1 – WOLTERSUM 1   7 – 1

                                  10.00  WEO 2 – BAREVELD 3   1 – 0

ZATERDAG 20 APRIL   WEO 1 – DRIEBORG 1 2 – 2

MAANDAG 22 APRIL  14.00  DWZ 1 – WEO 1      1 – 8          DONDERDAG 25 APRIL  18.45  WEO 2  –  SIDDEBUREN 3

ZONDAG  5 MEI  14.00 WARFFUM 1 – WEO 1

                               10.00  BATO 3 – WEO 2

ZONDAG 12 MEI  14.00  WEO 1 – KLOOSTERBUREN 1

                              10.00  WEO 2 – KWIEK 4

ZONDAG 19 MEI  14.00  FROOMBOSCH 1 – WEO 1

                              10.00  WEO 2 – FVV 3

ZONDAG 26 MEI  14.00  WEO 1 – FARMSUM 1 

                      10.00  HEILIGERLEE 5 – WEO 2



Comments are closed.