NWWC elftal indeling en trainingstijden/plaatsen

ELFTAL INDELING EN TEGENSTANDERS

JO 8-1  6 TAL  2E KLASSE -06     BATO, GORECHT, HS’88, HELPMAN, HOOGEZAND, NEC, OMLANDIA, OLDAMBT, STADSKANAAL, VELOCITAS, WVV.

JAIMY 

KOEN 

DILANO 

MILAN 

SEM 

JESSE 

LEIDERS: ERIC HOOGSTRATEN 

                  WILLEM LUDEMA

JO 8-2  6 TAL  4E KLASSE-08   ACTIEF, DVC, FC LEWENBORG 3, LEWENBORG 4, FC ZUIDLAREN,HFC’15,HARKSTEDE, HOOGEZAND, LYCURGUS, KRC/ZEC.

BERT-JAN

DANIEL 

DAGMAR 

BART 

SAKAR 

SEM 

KARLIJN 

LARS 

THOMAS 

LEIDERS: MONIQUE KOOPS

                  EVELIEN PLOEGER

JO 9-1  6 TAL  3E KLASSE-19   BATO, BNC, HS’88, HSC, HEILIGERLEE, HOOGEZAND, MUNTENDAM, NOORDSTER, OLDAMBT, VVS, ZNC.

BEN 

XANDER 

LIAM 

FINN 

JOEY 

NIEK 

RUBEN 

JESSE 

LEIDER: WILFRED LUKEN

JO 10-1 6 TAL  2E KLASSE-10   DIO GRONINGEN, DE HERACLIDEN, FVV, HS’88, HARKSTEDE, ONSTWEDDER BOYS, OOSTERPARKERS, PEKELDER BOYS, OLDAMBT, SIDDEBUREN, VEENDAM 1894.

LIEKE 

COLIN 

IWAN 

LARS 

KOEN 

MERIJN 

STAN 

TIJMEN 

LEIDERS: TINKA DE VRIES

                   SASKIA KRANS

JO 10-2  6 TAL  4E KLASSE-07   BATO, BE QUICK 1887, DVC, FVV, GVAV-RAPIDITAS, GRUNO, HFC’15, HELPMAN, LYCURGUS, MOVV,VEV’67

WESLEY 

HANNA 

HAMZA 

RUNE 

ISIS 

SEM 

KARSTEN 

LEIDERS: JONATHAN V/D MOLEN

JO 11-1  8 TAL  2E KLASSE-11   BATO, HS’88,HSC 2, HOOGEZAND, NOORDSTER, ASVB/WEDDE, OLDAMBT, VEENDAM 1894, WVV, WILDERVANK,ZNC.

DESLIN 

INDY 

STAN 

TIM 

SVEN 

LARS 

IVAR 

MARNIK 

STIJN 

MARK 

LUKAS 

LEIDERS: DERK-JAN AUSEMA

                     MARCEL V/D LINDE

JO 12-1  8 TAL  4E KLASSE-06     ALTEVEER, DE MONNIK, MEEDEN, MEEDHUIZEN, SGV, ASVB/WEDDE, OLDAMBT, PEKELA 2000, WILDERVANK.

YASMINE 

RICK 

RUBEN 

NICK 

WESLEY 

SVEN 

STAN 

GIJS 

GIJS 

SALIM 

MELLE 

LEIDERS: MIKE HAAKSMA

                    WILKO MELLEMA

JO 13-1   8 TAL   5E KLASSE-C     DE FIVEL, GVAV-RAPIDITAS, WOLTERSUM, ZUIDHORN.

DANNY 

LAURENS

SVEN 

THIJMEN 

MARIJN 

DAAN 

JAYDEN 

JARNIK 

BRAM 

MARTIJN 

LEIDERS: PATRICK KOK

                    RONNIE BRUGGEMAN

MO 15-1   11 TAL   2E KLASSE-007   HS’88, HARKSTEDE, HEILIGERLEE, MOVV, MUNTENDAM, NEC, NOORDSTER, VEENDAM 1894, WVV.

MARIJE 

LIESJA 

MEREL 

MAAIKE 

MEIKE 

ROMY 

MERLA 

MELANIE 

MYRA 

EVA 

LEONA 

LEIDERS: TRIJNIE MASSIER

                    ALEXANDER JACOBS

JO 15-1   11 TAL  4E KLASSE -03  ANNEN, BORGER, FVV, GORECHT, HS’88, ZVC’14, SJS, VEENDAM 1894, WILDERVANK

JORDY 

MILAN 

JULIAN 

XANDER 

TWAN 

NICK 

THIJS 

EMIEL 

DAAN 

ILJA 

DAMIAN 

JEREMY 

NOAH 

YANNICK 

DIESEL 

LEIDERS: ARNOUD TEN HAVE

                    HERMAN HUIZINGA

JO 18-1   11 TAL  2E KLASSE-01     BLEU BOYS, DE LAUWERS, ENGELBERT,HARDEGARIJP, ODV,SWZ BOSO SNEEK, VIOD.

THOM 

BOB 

JORIAN 

MAARTEN 

ROY 

JAN 

JESSE 

JESSE 

DYLAN 

THIJS 

LARS 

BRENDAN 

JASMIJN 

MARC 

SANDER 

TEIJE 

LEIDERS: JAN BONT

                    LEO OVEREEM

TRAININGSTIJDEN/PLAATSEN

JO8-1  WOENSDAG 17.00-18.00  WOLDENDORP ALEXANDER

JO8-2  MAANDAG  18.15- 19.00  WAGENBORGEN  MARTIJN

JO 9 MAANDAG EN WOENSDAG  18.15- 19.15  WAGENBORGEN  WILFRED

JO10-1 MAANDAG 18.15-19.15  NIEUWOLDA  PATRICK

DONDERDAG 18.15- 19.15  WAGENBORGEN  KORA

JO10-2  MAANDAG 18.15-19.15  WOLDENDORP  RICHARD

  DONDERDAG 18.15-19.15 WAGENBORGEN  KORA

JO 11  MAANDAG 18.15-19.15  WOLDENDORP  MIKE????

           WOENSDAG 18.15-19.15  WAGENBORGEN  MIKE

JO13  DINSDAG  19.00-20.00  WOLDENDORP   NIEK

           DONDERDAG 19.00-20.00  WOLDENDORP  ARNOUD

JO15  DINSDAG EN DONDERDAG  18.00-18.45 WAGENBORGEN  REITZE

MO15 MAANDAG EN WOENSDAG 18.00-19.00  WOLDENDORP ALEXANDER

JO18  DINSDAG EN DONDERDAG  18.45-19.45  WAGENBORGEN  REITZE



Comments are closed.